Historie 2012

1991-1995

Leden

Vznikl nový model našeho Jawa e-kola se silnější baterií a vylepšeným designem. Jawa Betka a Pionýr pro rok 2012 jako modifikace motoru v plném automatu bez řazení.

Duben

Ocenění práce otec a syn Bridovi – Článek v Deníku.

Květen

Zde na fotkách náš zákazník, který bez repase motoru a výbrusu, jen s výměnou spotřebních materiálu (olej, řetěz, pneu, svíčka). Jmenuje se p. Chovanec z Budišova nad Budišovkou (okr. Opava) od dubna 2008 do května 2012 na betce najezdil 50 000 km.

Červen

otevření pobočky salonu Motoscoot v Opavě ve spolupráci s BofB Ostrava a to prodejem nových vozů Land Rover, Jaguar a Range Rover. V Saloně firmy Motoscoot ke zhlédnutí nejen exkluzivní stolek z Jaguaru 12ti válce a Velor-x-trike prototyp aj., zajímavosti vč. originálních světových unikátů.

Srpen

Rozšiřujeme naše služby a aktivity v Číně – Opavský rotarián 17/2012.

článek v čínských novinách

OTEC A SYN výlet na vlastních vyladěných pionýrech – Severní Morava a Polsko.

Září

Nabízíme novou službu motorkářům v celé ČR, pro půjčku peněz s garantovaným zabezpečeným zimním stáním motocyklu oproti zástavě moto. Více info

 

Také se konala exkluzivní výstava v Ostravě ve Fórum Nová Karolina – 1.ročník: hlavni partner fy. Motoscoot a.s. motosalon- vcč. programu ,hostesek, bodypaintingu,přehlídky aj.

 Článek na portálu novinky.cz 

Říjen

rozvíjení dalších aktivit v Číně.

  – Opavský rotarián 23/2012

 

Prosinec

další aktivity v Cine a rozvoj i pro spolupraci s nasim Moravskoslezskym krajem. 

  – Opavský rotarián 26/2012

 

Listopad 2012 – leden 2013

Proběhlo otevření nového nákupního centra v Opavě: Motoscoot bar, prodej vozů a motocyklů.